close
دانلود آهنگ جدید
زيباوب-فواید کامنت گذاری و استفاده صحیح از آن زیباوب|کلبه کد نویسی فانتزی

فواید کامنت گذاری و استفاده صحیح از آن

یکی از راه‌های افزایش رتبه سایت‌ها و وبلاگ‌ها لینک‌هایی است که در دیگر سرویس‌ها به صفحات ما می‌خورد. برای اینکار راه‌های متفاوتی وجود دارد و ما قصد داریم درباره یکی از ساده‌ترین و پربازده‌ترین روش‌ها که کامنت‌گذاری در وبلاگ‌هاست صحبت کنیم. اگر بخواهیم از نظر SEO صحبت کنیم ثبت نظر در وبلاگ‌ها باعث لینک خوردن صفحه شما در مطالب آن وبلاگ خواهد شد و هرچه اینکار را افزایش دهید لینک‌های بیشتری به صفحات خود برگشت می‌دهید اما برای استفاده صحیح‌تر از بخش نظرات وبلاگ‎‌ها چند نکته قابل ذکر است :
 


سعی کنید از نام حقیقی به جای نام حقوقی استفاده کنید

تا جایی که ممکن است پشت نام تجاریتان مخفی نشوید، سعی کنید با نویسنده مطلب و خوانندگان آن وبلاگ صمیمی و گرم باشید. اینکار حس اطمینان بیشتری در آنها به وجود می‌آورد. نامتان را کامل بنویسید و یا از نام خانوادگیتان استفاده کنید تا درکنار ایجاد حس صمیمیت کلاس کارتان را نیز حفظ کنید.

بهترین کامنت‌ها را شما ثبت کنید

کامنت گذاشتن فقط برای ثبت لینک نیست پس سعی کنید نظری بنویسید که حداقل دو خط و مرتبط با موضوع باشد. هیچ وقت از نظراتی مانند «خیلی خوب بود به منم سر بزن» و جملات اینچنینی استفاده نکیند. سعی کنید نشان دهید که نه تنها مطلب را بصورت کامل خوانده‌اید بلکه نقطه نظری قابل احترام دارید؛ اینکار باعث می‌شود دید مشترکان و خوانندگان و حتی نویسندگان آن وبلاگ به اشخاصی مانند شما تغییر یافته و حتی برای خواسته شما زمان بگذارند. راستی نظرتان را بنویسید اما غرغر نکنید!

به دیگر نظرات جواب دهید

جواب به نظرات دیگرات دو مزیت دارد؛ اول اینکه مجلاتی که بازدید بالا دارند معمولا زمان کافی برای جواب دادن به همه درخواست‌ها و سوالات را ندارند و با اینکار شما به یکی از همکاران مجله تبدیل خواهید شد، اینکار نه تنها اعتبار شما را بالا خواهد برد بلکه می‌توانید از مزایایی مانند تخفیف در ثبت آگهی آن مجله و… استفاده کنید. نکته دوم در این زمینه این است که با اینکار می‌توانید گفتگوی وبلاگی آغاز کنید و درباره آن با افراد جدیدی بحث و مبادله اطلاعات کنید. شاید بپرسید چه سودی دارد!؟ خوب چه چیزی بهتر از اینکه با افراد جدیدی آشنا شوید که تجارت یا وبلاگ خودتان را در ذهن آنها ثبت کنید؟ و یا بازدیدکنندگان جدیدی که فقط برروی اسمتان کلیک نکرده‌اند و از شما اطلاعاتی دارند که درنظرشان انسان با احترام و با اعتباری هستید.

سریع باشید

مطالب را در اولین زمان‌های انتشار مطالعه و برایشان نظر ثبت کنید. اینکار نیز دو مزیت عالی دارد. اول اینکه بسیاری از مطالب در ابتدای انتشار دارای بازدید بالایی هستند که می‌تواند باعث انتقال ترافیک نسبتا خوبی به صفحات شما شود. و مزیت مهمتر آن این است که موتورهای جستجو معمولا در دقایق اولیه انتشار مطالب وبلاگ‌ها را ایندکس می‌کنند پس سرعت عمل را رعایت کنید تا لینک شما هم در ایندکس موتورهای جستجو ثبت شود.

حمايت از ما

دوست عزيزم اگر از امکاناتي که زيباوب بصورت رايگان در اختيارتون قرار داده راضي هستي ، اگر درک ميکني حمايت از مابنحوي تشکر در برابر امکانات وبمونه براي حمايت از ما لوگوي مارو در وبلاگتون بذاريد . با تشکر

براي دريافت کد کليک کنيد

تمامي مطالب ، کدها ، طراحي ها مخصوص اين وبلاگ "زيباوب" ميباشد . براي کپي برداري ذکر منبع کافيست